Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego w Wędrzynie

Zajęcia dodatkowe

 

Nazwisko i imię

Nazwa zajęć

termin

Beata Kochańska

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty  z j. polskiego

Wtorek 14:25-15:10

Dziedzic Emilia

Zajęcia wyrównawcze z e. polonistycznej kl.I-III

Wtorek 12:45-15:10

Imańska Beata

Terapia logopedyczna

Pn.- piątek. zgodnie z załącz. harmonogramem

Figiel Paweł

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty  z j. angielskiego

środa 14:25-16:00 - co 2 tygodnie

Dziedzic Emilia

Zajęcia wyrównawcze z e. matematycznej kl. I-III

Czwartek 12:45-13:30

Kosior Krzysztof

Zajęcia turystyczno-rowerowe

Czwartek 16:00-18:00

Gajewska Agnieszka

Zaj. wyrówn. z matem. kl. IV- VIII

Poniedziałek 6 lekcja kl. IV-V

Kochańska Beata

Zaj. wyrównawcze  z j. polskiego kl. IV-VIII

Kl. IV-VI środa 13:35-14:20

Kl. VII-VIII czwartek 14:25-15:10

Co tydzień inna grupa

Glinczewska Anna

Zajęcia rozwijające uzdolnienia plastyczne

Poniedziałek, środa 13:15-14:00

Sobecki Izydor

Gimnastyka korekcyjna

Kl. II-III poniedziałek 13:35-14:20

Kl. III-IV poniedziałek 14:25-15:10

Kl. 0-I środa 12:45-13:30

Kl. 0-I-II środa 13:35-14:20

Dziedzic Emilia

 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne klasy VII-VIII

Środa 14:25-15:10

Jeremicz Jolanta

Zajęcia rewalidacyjne

Wtorek 8 lekcja

Środa 8 lekcja

Dziedzic Emilia

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne - przedszkole

Poniedziałek 8:00-8:30

Piątek 8:00-8:30

Dziedzic Emilia

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

kl. III-IV

Środa 12:45-13:30

Kiciński Wiktor

Rytmika – oddział przedszk.

Środa

Kiciński Wiktor

Rytmika- przedszkole:

Grupa młodsza

Grupa średnia

Grupa starsza

Poniedziałek

Hajdasz

Zajęcia taneczne

Oddział przedszkolny środa 13:00

Kl. I-IV środa 13:50

Gajewska Agnieszka

Zaj. rozwijające umiejętności matematyczne

Poniedziałek 8 lekcja kl. VI-VIII

Lipska Natalia

Zajęcia wyrównawcze j. angielski

Poniedziałek 14:25-15:10 (co drugi tydzień)

Kosior Krzysztof

Zajęcia rozwijające logiczne myślenie (szachy, warcaby)

Poniedziałek 15:30

Lipska Natalia

Terapia logopedyczna - przedszkole

Wg osobnego harmonogramu

Dziedzic Emilia

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Va

Piątek 12:45-13:30

Gajewska Agnieszka

Zajęcia przygotowujące do egazminu 8-klasisty z matematyki

Poniedziałek 7 lekcja

Mueller Rafał

Zajęcia rozwijające z j. niemieckiego kl. V-VI (dwie grupy)

Środa 16:05-16:50

(co tydzień inna grupa)

Mueller Rafał

Zajęcia rozwijające z programowania kl. IV-VII (dwie grupy)

Środa 16:50-17:35

(co tydzień inna grupa)

Dziedzic Emilia

Zajęcia z pierwszej pomocy

Poniedziałek 14:30-15:15

Dziedzic Emilia

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl. Vb

Poniedziałek 12:45-13:30

Łukaszkiewicz Agnieszka

Zajęcia rowijające kompetencje emocjonalno-społeczne

Wtorek 12:35-13:30

Środa 12:35-13:30