Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego w Wędrzynie

Kadra nauczycielska

 

Lp.

Nazwisko i imię

stanowisko, nauczany przedmiot

       1.

Mueller Rafał

Dyrektor, j. niemiecki

2.     

Kapała Anna

Wicedyrektor

3.     

Kopij Krzysztof

fizyka

4.     

Kochańska Beata

język polski, świetlica

5.     

Kosior Krzysztof

wychowanie fizyczne, wychowawca klasy VIII

6.     

Cichała Joanna

język polski,  świetlica

7.     

Struch Przemysław

wychowanie fizyczne

8.     

Dziadas Stanisław

religia

9.     

Dziedzic  Emilia

edukacja wczesnoszkolna wychowawca klasy IIIa, EDB

10. 

Gajewska Agnieszka

matematyka, geografia, wychowawca klasy VII b

11. 

Lipski Tomasz

wychowanie fizyczne, technika, informatyka, wychowaca VIIA, 

12. 

Imańska Beata

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy Ia, logopedia

13. 

Szymańczuk Beata

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy Ib,

14. 

Jeremicz Jolanta

przyroda, chemia, biologia, plastyka, j. angielski (kl.1) wychowawca klasy VIa

15. 

Lubaczewski Mariusz

historia i społeczeństwo, wychowawca klasy V, WOS, biblioteka   

16. 

Łukaszkiewicz Agnieszka

pedagog,   WDŻ

17. 

Glinczewska Anna

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasa II

18. 

Zdanowska Bożena

Matematyka

19. 

Skrzypacz Joanna

Język angielski

20. 

Pawłowska Sylwia

świetlica, Doradztwo zawodowe

21. 

Sarna Aleksandra

świetlica

22. 

Pawlina Magdalena

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIIb

23. 

Izydor Sobecki

 muzyka, gimnastyka korekcyjna, 

24. 

Kowalczyk  Natalia

oddział przedszkolny - wychowawca 0a

25. 

Dąbrowska Anna

edukacja przedszkolna, wychowawca 0b

26. 

Babirowska Anna

oddział przedszkolny - grupa 3-latków

27. 

Jakóbczak Edyta

oddział przedszkolny, grupa 3 - latków

28. 

Faber Agnieszka

oddzial przedszkolny, grupa 4-latków

29. 

Świerc Monika

oddział przedszkolny, grupa 4-latków

30. 

Sławiak Marzena

oddział przedszkolny, grupa 5-latków

31. 

Krystman Monika

oddział przedszkolny - grupa 5-latków

32. 

Wireńska Monika

psycholog