Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA DZIECKA

W ramach obchodów Dnia Dziecka oddziały przedszkolne 4 i 5 latków przy Szkole Podstawowej w Wędrzynie brały udział w wycieczce do „Parku Krasnala” w Nowej Soli. Przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w wielu atrakcjach przygotowanych na ich przyjazd. Karmiły zwierzęta, zwiedzały papugarnię, a w kinie 8D czekał na nich wirtualny spacer po lesie. Oprócz tego korzystały z barwnych placów zabaw i przyrządów rekreacyjnych. Jak wiemy bezpieczeństwo dzieci podczas takich wyjazdów jest bardzo ważne. Dlatego składamy serdeczne podziękowania firmie transportowo – logistycznej MASZOŃSKI LOGISTIC z Sulęcina za ufundowanie kamizelek odblaskowych. Wycieczka była strzałem w dziesiątkę, ale to nie był koniec niespodzianek. Drugi dzień świętowania naszych kochanych dzieciaków był już w przedszkolu, a zabawy i gry sprawnościowe na świeżym powietrzu przygotowali wychowawcy poszczególnych grup. Nie obyło się też bez kolejnej niespodzianki, za którą szczególne podziękowania kierujemy dla Dyrekcji naszej szkoły oraz Rady Rodziców, którzy ufundowali dla wszystkich oddziałów przedszkolnych podwójną porcję lodów i soki. To były dla dzieci dni pełne wrażeń i niespodzianek.

A. B.