Podsumowanie konkursów

Dnia 10 stycznia 2011r. grupa uczniów z klas II a,  III a i III b przystąpiła do olimpiady wiedzy zintegrowanej ,,Olimpusek”. Z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki! Bardzo mile nas zaskoczyły. W kategorii klas drugich na 3952 uczestników z całej Polski nasi uczniowie uplasowali się na miejscu: 82, 89 i 97. W kategorii klas trzecich na 3826 uczestników uczniowie zajęli miejsca w drugiej, trzeciej i czwartej dziesiątce!

Wszystkim uczestnikom olimpiady, 8 marca, na uroczystym apelu pani Dyrektor Edyta Jakóbczak wręczyła dyplomy uczestnictwa ufundowane przez organizatora konkursu Firmę Olimpus. Podsumowano również konkurs informatyczny pt. ,,Moje marzenia do spełnienia”, który polegał na wykonaniu pracy w programie Paint. I miejsce zajęła Oliwia Mikołajczyk, II miejsce Dawid Łukaszkiewicz, III miejsce Natalia Rewolińska. Wyróżniono również pracę Oli Maziarskiej i Dawida Dury. Wszystkie nagrodzone osoby otrzymały dyplomy i nagrody. Pani Dyrektor wręczyła również podziękowania wolontariuszom, kwestującym podczas kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziękując wszystkim za zaangażowanie, życzymy dalszych sukcesów!!!

Beata Imańska

Agnieszka Gajewska