„ Być kobietą…”, czyli obchody Dnia Kobiet

Kwiaty, życzenia, słodkości i występy artystyczne, to tylko część niespodzianek, jakie przygotowali duzi i mali mężczyźni z wędrzyńskiej podstawówki dla swoich pań.

W każdej z klas Dzień Kobiet był dniem wyjątkowym-chłopcy, bardziej niż zwykle troszczyli się o swoje koleżanki. Przygotowali również dla nich drobne upominki, kwiaty lub poczęstunek. Niektórzy z nich zaprezentowali także swoje życzenia śpiewając i recytując.

Najpiękniejsze było to, że mężczyźni podjęli się trudu przygotowania uroczystości. Nie dość tego, odśpiewali również „Sto lat”, któremu wyjątkowej oprawy dodał akompaniament wykonany na trąbce przez p. Stanisława Dziadasa.

Wspólne świętowanie i śpiewanie zapewne pozostanie na długo w pamięci uczestników tego niezwykłego wydarzenia.

J. Jeremicz