Radio Zachód rozmawia z redakcją szkolnego radiowęzła.

Członkowie szkolnego radiowęzła mieli zaszczyt gościć u siebie i rozmawiać z dziennikarką pracującą w prawdziwym radiu: Radiu Zachód ! Było to nie lada przeżycie dla uczniów naszej szkoły. Szymon Skowron i Oliwia Mikołajczyk w wywiadzie przeprowadzonym przez panią redaktor Izabelę Patek dnia 17 marca 2011r. opowiedzieli o swojej pracy w radiowęźle „Szkolne Przeboje", o opracowywanych przez siebie audycjach oraz o odpowiedzialności, jaka spoczywa na nich w związku z podjętą przez siebie funkcją.

Szkolny radiowęzeł działa prężnie od dnia 14 lutego. Uczniowie prezentują przygotowywane przez siebie cotygodniowe audycje, które bawią szkolną społeczność podczas długich przerw. Spośród licznego zespołu redakcyjnego na wyróżnienie zasługuje szczególne zaangażowanie w pracę radia dwóch uczniów z klasy 6a: Szymona Skowrona i Bartka Synejko.

Aleksandra Chirkowska