Zakończenie roku szkolnego 2009/2010

I ZNÓW ZABRZMIAŁ WAKACYJNY DZWONEK

25 czerwca 2010r dzwonek oznajmił wędrzyńskim uczniom, iż nadszedł wreszcie upragniony dzień- dzień zakończenia roku szkolnego Anno domini 2010!!!

By uroczystość tego dnia podkreślić, do szkolnej społeczności i ich rodziców, do amfiteatru Szkoły Podstawowej im. Żołnierza Polskiego przybyli znamienici goście w osobach: Burmistrza Sulęcina Michał Deptuch, z biura poselskiego Bożeny Sławiak - Adam Piotrowski, przedstawiciel 17 WBZ mjr Rafał Miernik, Przewodniczący Rady Osiedla- Grzegorz Lewicki, Przewodniczący Rady Rodziców- Damian Chojnacki, Prezes Wojskowego Koła Łowieckiego „Szop"- Wiesław Borowczyk, ks. Kapelan ppłk. Krzysztof Pietrzniak, ks. Jan Podedworny, przedstawiciel Zarządu Koła Sybiraków w Sulęcinie- Tadeusz Rzeszutek, przedstawiciel Nadleśnictwa Sulęcin- Witold Wasylków.

Zakończył się kolejny rok szkolny, rok wytężonej pracy uczniów, nauczycieli oraz rodziców. Świętować warto było, gdyż Dyrektor Szkoły Edyta Jakóbczak, Rada Rodziców, jak i zaproszeni goście, by nagrodzić uczniów za ich znaczące sukcesy szkolne, sportowe i artystyczne ufundowali wiele nagród. Statuetkę Prymusa i jednocześnie Najlepszego Absolwenta 2010  otrzymała uczennica Marlena Matelska, a nazwiska uczennic: Jagody Lewickiej, Julii Bartoszek oraz Eweliny Kaszuby najlepszych sportsmenek, po wielokroć wymieniane były przez fundatorów nagród.

Dwie klasy IVA i VIA osiągnęły najwyższe średnie z przedmiotów szkolnych i pochwaliły się wieloma świadectwami z biało-czerwonym paskiem. Pan Burmistrz podziękował gorąco gronu pedagogicznemu za przygotowanie absolwentów, którzy na sprawdzianie umiejętności klas szóstych, zdobyli najwyższą lokatę wśród okolicznych szkół.

Rodzicielskie serca ucieszył bardzo widok dzieci odbierających piękne dyplomy, książki i nagrody rzeczowe. Nauczyciele i dyrekcja szkoły z satysfakcją ukończyli ten trudny, ale zarazem ważny, kolejny rok swojej pracy. Najbardziej zaangażowani i wspierający nauczycieli i uczniów rodzice usłyszeli od Dyrektor Edyty Jakóbczak ciepłe słowa podziękowania i dostali pamiątkowe listy. Wyróżniono następujących rodziców: Ewę Gemzę, Barbarę Kozieł, Annę Rewolińską, Annę Baborowską, Mirosławę Sójkę, Karola Jakóbczaka, Grażynę Treichel, Bernardę Czajkowską, Elżbietę Jaworską, Iwonę Gombińską, Wioletę Kaczmarek, Joannę Gacek, Annę Pietraszek, Joannę Ozimińską, Iwonę Raźnik.

A potem już tylko symboliczny lot kolorowych biretów absolwentów klas VI i oddziału zerowego wysoko do nieba, do słońca, którego oby było jak najwięcej podczas tegorocznych wakacji :D

Na fotorelację zapraszamy do naszej galerii.

***  Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji !!! ***