Świąteczne opowieści w Klubie Wojskowym

Tak, tak - to już ten moment! W poniedziałek, 17 grudnia 2018r., o godz. 10.00 , kolejny  raz, w Klubie Wojskowym, uczniowie Szkoły Podstawowej im. Żołnierza Polskiego w Wędrzynie  spotkali się  z magią i świąteczną atmosferą. Jak co roku, aktor gorzowskiego Teatru im J. Osterwy, Cezary Żołyński, zaprosił  uczniów do niesamowitego świata teatru, czytał  bożonarodzeniowe wierszyki, opowiadał  wigilijne historie i sprawił, że wszyscy śmialiśmy  się i bawiliśmy  przy lekturze ,,Mama Mu na  sankach"  autorstwa Tomasa Wieslandera. Aktor przybliżył dzieciom teatr  kamishibai, a także nauczył, jak sami mogą bawić się w teatr, wymyślając własne historyjki. Zachęcił, aby podczas świątecznych wieczorów, tworzyli własne, niesamowite opowieści i włączali do zabawy innych członków rodziny. Magia świąt sprawia, że chcemy być blisko siebie, a wspólnie spędzony czas, to najlepsze chwile w naszym życiu.

B.Sz.