XXI Powiatowy Konkurs Recytatorski ,,O Pluszową Kaczkę Dziwaczkę" - eliminacje szkolne i powiatowe

12 października 2018 r. w szkolnej bibliotece, jak co roku odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego. Organizatorem konkursu, który jak zawsze cieszył się popularnością wśród uczniów był     p. Mariusz Lubaczewski. W konkursie udział wzięło kilkunastu recytatorów z kl. II - III. Publiczność oklaskiwała gromkimi brawami wszystkich uczestników. Wiersze były ciekawie zinterpretowane, wybrane   z kanonu literatury dziecięcej. Nasi laureaci będą reprezentować szkołę w etapie powiatowym pod hasłem „O Pluszową Kaczkę Dziwaczkę”, 23 października, w Sulęcińskim Ośrodku Kultury. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodkie upominki. Podziękowania za solidną pracę otrzymało również jury w składzie: pani dyrektor Edyta Jakóbczak, p. Anna Kapała i p. Joanna Cichała.

23 października 2018 r. w Bibliotece Publicznej w Sulęcinie odbyła się XXI edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego pt: ,,O Pluszową Kaczkę Dziwaczkę”. Do konkursu przystąpiło 23 uczestników z klas II –III szkół podstawowych. Komisja konkursowa stwierdziła, iż wszystkie dzieci potrafią pięknie deklamować wiersze, ale regulamin konkursu pozwolił na wyłonienie 3 laureatów  i przyznanie 5 wyróżnień.

Uczniowie naszej szkoły otrzymali tytuł laureata i dwa wyróżnienia :

Laureat - Łukaszkiewicz Zofia

Wyróżnienie - Kufliński Filip

Wyróżnienie - Horbejczuk Marta

Laureaci, osoby wyróżnione  oraz pozostali uczestnicy  konkursu otrzymali nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

M.L.