Pożegnanie klas VI

18 czerwca 2010r uroczyście i z humorem żegnali się ze szkołą uczniowie klas VI.

18 czerwca 2010r uczniowie klas szóstych żegnając się ze Szkołą Podstawową w Wędrzynie przygotowali wraz ze swoimi wychowawcami Katarzyna Borowiecką i Danutą Gajdemską część artystyczną pod hasłem „Żegnaj szkoło na wesoło". Na swój występ zaprosili wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły oraz swoich rodziców. Po krótkiej części artystycznej przeplatanej piosenkami z lat dziecięcych i humorystycznymi scenkami wziętymi z życia szkolnego, głos zabrała pani dyrektor Edyta Jakóbczak, która w imieniu całego grona pedagogicznego w ciepłych słowach pożegnała przyszłych absolwentów. Następnie szóstoklasistów pożegnali młodsi koledzy z klas piątych, którzy odczytali przygotowane przez siebie krótkie wierszyki-sentencje adresowane do poszczególnych uczniów z klas szóstych.

Po części oficjalnej, wręczeniu przez uczniów klas szóstych wiązanek kwiatów zaproszonym gościom, rodzice absolwentów zaprosili wszystkich na poczęstunek.

W miłej i rodzinnej atmosferze delektowano się smakołykami przygotowanymi przez nieocenione mamy i tatusiów tegorocznych szóstoklasistów. Tymczasem główni bohaterowie dnia bawili się na ostatniej dyskotece w murach Szkoły Podstawowej w Wędrzynie.

Ten dzień na pewno długo pozostanie w pamięci wielu uczestników tej imprezy, a świadectwem tego są chociażby uśmiechnięte twarze.

Mamy nadzieję, że jeszcze niejeden raz tegoroczni absolwenci będą wspominać zarówno dzień pożegnania klas szóstych, jak i chwile spędzone przez okres siedmioletniej edukacji w Szkole Podstawowej w Wędrzynie.

Wiecej fotek w naszej gallerii.