Piątek, 2024-05-10

Imieniny: Antoniny, Izydory

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w SP w Wędrzynie

23 czerwca 2017 roku.

Na szkolnym placu apelowym przy Szkole Podstawowej im. Żołnierza Polskiego w Wędrzynie, odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. W uroczystości wzięli udział uczniowie szkoły, rodzice, opiekunowie, grono pedagogiczne, przedstawiciele wojska oraz zaproszeni na uroczysty apel Burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart, Zastępca Burmistrza Iwona Walczak, Dyrektor Szkoły Edyta Jakóbczak, Zastępca Dyrektora Anna Kapała, Radna Rady Miejskiej Anna Wyczachowska oraz Wiesław Borowczyk były żołnierz Wojska Polskiego.

W trakcie uroczystości najbardziej wyróżniającym się uczniom szkoły, zostały wręczone nagrody, dyplomy i upominki za dobre wyniki w nauce, sporcie oraz za reprezentowanie szkoły w różnych konkursach na szczeblu gminy, powiatu i województwa.