Piątek, 2024-05-10

Imieniny: Antoniny, Izydory

,,PIKNIK EKOLOGICZNY CZG - 12" - GLISNO 2017

Dzieci z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Żołnierza Polskiego i uczniowie klasy V „A” brali udział w „Pikniku Ekologicznym” organizowanym przez CZG-12. Było to podsumowanie akcji „Zielona Szkoła, Zielone Przedszkole”, wyłonienie laureatów, najlepszych zbieraczy makulatury, puszek, czy butelek. W czasie pikniku przeprowadzane były konkursy, warsztaty i zabawy, w których dzieci chętnie uczestniczyły. Oczywiście mamy się czym pochwalić. W konkursie  „Eko Fashion Show” przedstawicielka przedszkolaków Marika Czyżowicz wystąpiła w stroju „Eco-dama” i zajęła II miejsce. Organizatorzy zapewnili wszystkim poczęstunek. Była grillowana kiełbaska, ciasteczka, popcorn, kolorowa wata cukrowa i soczek, czyli wszystko to, co dzieci lubią najbardziej.

Eko - piknik upłynął wszystkim w miłej i radosnej atmosferze, a każdy uczestnik otrzymał recyklingową koszulkę.

Anna Babirowska