„ Złote Pióro” Burmistrza Sulęcina – Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

Pięcioletni Hubert bardzo lubi przebywać w pokoju starszego brata Jurka…”- tak rozpoczęli pisanie dyktanda uczniowie młodszej grupy wiekowej. I to właśnie w kategorii klas III – IV, Jan PIETRZAK, uczeń klasy IV b Szkoły Podstawowej w Wędrzynie, zajął pierwsze miejsce w Konkursie Ortograficznym o Złote Pióro Burmistrza Sulęcina, który w tym roku odbywał się w Szkole Podstawowej w Trzemesznie, a napisał tekst dyktanda bezbłędnie!

Karolina Bączyńska, uczennica klasy piątej, zajęła miejsce drugie w kategorii klas IV - VI. Spośród czterech szkół podstawowych zajęliśmy drugie miejsce, tylko o dwa punkty za zwycięzcą, czyli szkołą z Sulęcina. A może za rok znowu przywieziemy Złote Pióro do Wędrzyna? Kto wie…

Katarzyna Borowiecka