Dzień Kobiet - działania Samarządu Uczniowskiego

Dużo uśmiechu i miłości,

Moc smutku i słodkości,

Mało smutku i łez,

Pełni szczęścia jeśli chcesz…”

Takie oto piękne, rymowane życzenia dla wszystkich kobiet, tych małych i tych dużych zawisły na tablicy samorządu i były składane przez chłopców z Rady SU. To bowiem oni w I PLEBISCYCIE NA NAJSYMPATYCZNIEJSZĄ DZIEWCZYNKĘ W SZKOLE, w powszechnym głosowaniu męskiej społeczności, wybrali dwie koleżanki. Alicja Gromek z kl. I a i Natalia Skrzypińska z kl. VI zostały właśnie nagrodzone tym tytułem, kolorowym dyplomem pamiątkowym i książką.

Największą atrakcją 8 marca był POKAZ MODNYCH FRYZUR i MAKIJAŻU WIOSNA – LATO 2017! Dziewczęta z Rady SU, wspomagane przez koleżanki z klasy, zapraszały chętne panie do czesania, zaplatania finezyjnych warkoczy, malowania w modnych kolorach paznokci i do specjalnego, wiosennego makijażu. Podobało się bardzo, klientki były zachwycone, a w „gabinecie fryzjersko -  kosmetycznym” panował tłok.

W galerii zdjęć można obejrzeć fryzjersko – kosmetyczne efekty pracy dziewcząt, brawo!

Opiekun SU K. Borowiecka