Poniedziałek, 2024-05-13

Imieniny: Agnieszki, Magdaleny

• Odwiedziny: 1519046

Dzień Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym przy SP w Wędrzynie

Jak już tradycją się stało w dniu swojego święta babcie i dziadkowie tłumnie przybyli na spotkanie ze swoimi wnukami. W tym dniu Babcie i Dziadkowie obdarzeni są szczególnymi dowodami miłości. Nasi mali artyści z wielkim zaangażowaniem przygotowali i zaprezentowali wzruszający program artystyczny. Babcie i Dziadkowie natomiast z dumą oklaskiwali swoje wnuczęta, a nawet niektórym zakręciła się w oku łza wzruszenia.

Oprócz wierszy i piosenek dzieci przygotowały również dla swoich „dziadków” upominki w postaci laurek, kwiatów i torebeczek ze słodkościami, a dzięki rodzicom wszyscy mogliśmy liczyć na poczęstunek i rozkoszować się  domowymi wypiekami.

Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze i radości. Niespodziankę dla dzieci za ich piękny występ przygotowała również Pani dyrektor Edyta Jakóbczak, składając na ręce wychowawców kolorowe książeczki do czytania.

Anna Babirowska