Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego w Wędrzynie


 • Kontakt

  Sekretariat czynny

  poniedziałek - piątek 7:00 - 15:00

  szkoła tel. (95) 755 91 20   

  przedszkole tel  (95) 717 65 49

  E - mail: spwedrzyn@go2.pl


 • Kalendarium

  Czwartek, 2023-09-21

  Imieniny: Darii, Mateusza


 • Statystyki

  • Odwiedziny: 1282783
  • Do końca roku: 101 dni
  • Do wakacji: 274 dni

Jesienny Piknik Rodzinny

W tradycji Szkoły Podstawowej w Wędrzynie im. Żołnierza Polskiego  zapisały się jesienne spotkania. W dniu 12 października 2016r.  odbył się VI Jesienny Piknik Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców. Tym razem pogoda nie dopisała, deszcz nie pozwolił nam cieszyć się rodzinnym spotkaniem na świeżym powietrzu, ale nie ma tego złego... Piknik jesienny odbył się w budynku szkoły, gdzie licznie zebrali się nauczyciele, uczniowie, rodzice a także dziadkowie, ponieważ tegoroczny piknik połączony był z uroczystością  z okazji "Dnia Seniora".

            Na początku Pani Dyrektor powitała zebranych gości,  zaprosiła do wspólnej zabawy i skosztowania jesiennych pyszności. Pierwszym punktem naszego spotkania była część artystyczna, przygotowana przez uczniów dla swoich babć i dziadków. Były piosenki, tańce i konkursy. Wszyscy doskonale się bawili. W trosce o zdrowie i siły witalne przygotowaliśmy stoiska z pysznymi jesiennymi przekąskami. Były pyszne wypieki, sałatki, naleśniki, pajda chleba, zdrowe kanapeczki i galaretki, wszystko w pięknych jesiennych barwach. Wszystkie potrawy przygotowali rodzice. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa oraz konkurencje sportowe. Festyn był okazją do zintegrowania całej społeczności szkolnej.  Było to wspaniałe popołudnie, pełne radości  i wspólnej zabawy. Wiadomo już, że za rok w naszej  szkole odbędzie się kolejny jesienny piknik.

            Impreza ta nie mogłaby odbyć się bez zaangażowania nie tylko dyrekcji, pań nauczycielek i pracowników szkoły, ale przede wszystkim rodziców, którzy aktywnie włączyli się we wszystkie przygotowania,  za co bardzo dziękuję.


Przewodnicząca Rady Rodziców Anna Michalak