Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w SP w Wędrzynie

24 czerwca 2016 r. Dyrektor Szkoły, pani Edyta Jakóbczak zainaugurowała uroczysty apel kończący rok szkolny 2015/2016. Uroczystość uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście: Zastępca Burmistrza Sulęcina Pani Iwona Walczak, przedstawiciele zaprzyjaźnionych instytucji: Wojskowego Oddziału Gospodarczego, Ośrodka Szkolenia Poligonowego, Klubu 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej. Po przemowach nastąpiła część artystyczna, w której swoją twórczość zaprezentowali uczniowie z klasy III b, I a, V, Zuzanna Chirkowska z klasy IV, Paulina Kaszuba z klasy VI zagrała utwór z „Piratów z Karaibów", zatańczyła, zagrała i zaśpiewała grupa dzieci uczęszczających na zajęcia rytmiczno - umuzykalniające do Pani Edyty Myślińskiej oraz Sara Błaszkiewicz, która zagrała utwór „Żabka". Po części artystycznej zostały wręczone nagrody: za najlepsze wyniki na sprawdzianie klas VI dla Amelii Kurz - 98 % cz. I i II i Adriana Pazoły - 100 % cz. Językowa, dla wzorowych uczniów za średnią ocen powyżej 4,75 oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie, w czytelnictwie, w konkursie na „Czystą Szatnię". Sportowe, a w nich nagrodę za „Waleczne Serce" dla Mateusza Zielińskiego, „Sportowca Roku" w kategorii dziewcząt dla Pauliny Kaszuby oraz w kategorii chłopców dla Michała Zakrzewskiego. W konkursie na „Piękny Zeszyt", za pracę Samorządu Uczniowskiego i udział w Poczcie Sztandarowym, podziękowania dla rodziców biorących czynny udział w pracach na rzecz szkoły. Statuetkę Prymusa oraz Najlepszego Absolwenta zdobyła uczennica kl. VI Paulina Kaszuba, która po raz drugi w historii szkoły uzyskała średnią ocen 6,0.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych latach nauki.
Apel zakończyło przekazanie sztandaru uczniom z klasy piątej oraz ślubowanie absolwentów, złożone na ręce Dyrektor Szkoły pani Edyty Jakóbczak. Wszystkim uczniom, ich rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły, życzymy wspaniałych, słonecznych wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu!

Emilia D. J.