Konkurs literacko - plastyczny rozstrzygnięty

Tegoroczna edycja konkursu literacko - plastycznego organizowanego przez Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wlkp. i sulęcińską filię Biblioteki Pedagogicznej przebiegała pod hasłem „Znane i nieznane zakątki Ziemi Sulęcińskiej”. Na konkurs, którego główną ideą jest rozwijanie aktywności twórczej dzieci i młodzieży, uwrażliwienie na piękno naszego regionu oraz tworzenie trwałych związków z dziedzictwem przyrodniczym i kulturalnym ziemi sulęcińskiej, zgłoszono blisko pięćdziesiąt prac. Komisja konkursowa spośród nich wybrała laureatów w kategoriach: praca literacka i praca plastyczna. Z dużym zadowoleniem przyjęliśmy wiadomość, że wśród osób nagrodzonych są uczniowie Szkoły Podstawowej im. Żołnierza Polskiego w Wędrzynie. Tytuł laureata za utwór literacki zdobyła Paulina Kaszuba uczennica klasy szóstej, zaś uczennica klasy piątej Natalia Miszon została laureatem w kategorii praca plastyczna. Specjalnie doceniono Karolinę Jakóbczak uczennicę klasy piątej, która wykonała prace konkursowe w dwóch kategoriach. Wyróżnienie przyznano przedszkolakowi z oddziału przedszkolnego w naszej szkole, Grzesiowi Bilonowi. Każdy z uczestników konkursu dostał pamiątkowy dyplom oraz drobne upominki. Gratulujemy i zachęcamy do udziału w następnej edycji konkursu.

D.B.