,,KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ" - szkolny konkurs plastyczny

W ramach projektu rządowego pod hasłem ,,Książki naszych marzeń” mającego na celu  rozwijanie kompetencji czytelniczych uczniów i indywidualnych zainteresowań poprzez promowanie czytelnictwa oraz wyrabianie i pogłębianie u uczniów nawyku czytania, w maju, odbył się szkolny konkurs plastyczny pod hasłem: ,,Projekt okładki do mojej ulubionej książki”, przeznaczony dla najmłodszych naszych czytelników z klas 0 – III. Wpłynęło 20 prac.  Jury oceniało: pomysłowość, wybraną technikę oraz estetykę wykonania. Laureatami konkursu zostali: I miejsce -  Magdalena Kowalczyk z kl. II a, II miejsce – Artur Kopczyński z kl. II b, III miejsce – Dominika Korczyc z kl. II b.  Wyróżnienia otrzymali: Ola Cyranowska z kl. ,,0”, Kacper Węgierski z kl. III a  i Lidia Szejdurska z kl. I a. Serdecznie gratulujemy!

B. I.