Dzień Strażaka - podsumowanie konkursu plastycznego

20 maja 2016r. odbyły się powiatowe obchody Dnia Strażaka w Sulęcinie. Uroczystość odbyła się na placu apelowym Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Starosta Sulęciński wyróżnił nagrodami i dyplomami uczestników XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem „W trosce o nasze bezpieczeństwo”, których prace zakwalifikowały się do eliminacji wojewódzkich. Wśród nagrodzonych znalazł się uczeń naszej szkoły – Sebastian Kruk z klasy III a, który zajął trzecie  miejsce w powiecie,  w kategorii uczniów klas I – III.  Serdecznie gratulujemy! Po uroczystości strażacy zaprosili uczestników konkursu do obejrzenia najnowszego sprzętu i swojej bazy. Sebastian obiecał strażakom, że w przyszłym roku również weźmie udział w konkursie.

B. I.