Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE – OPŁATKOWE SPOTKANIE ZE SZKOLNYM SAMORZĄDEM

„ Jak wygląda wigilijny opłatek? Cieniutki, cichy, biały jak śnieg. Czasem pachnie choinką, ale nie zawsze.(…)W czasie Wigilii opłatek jest najważniejszy i zawsze pierwszy”.

( Ks. J. Twardowski)

To piękne wspomnienie o spotkaniu uczniów – przedstawicieli Samorządu Szkolnego z Dyrekcją Szkoły, Nauczycielami i Kolegami z wszystkich klas- wpisało się w plan niezwykłego dnia w naszej szkole, dnia zapowiadającego bożonarodzeniową przerwę świąteczną.

Przewodnicząca SU, Amelka Kurz złożyła piękne życzenia, przede wszystkim spokoju, siły do realizowania marzeń i wiary w spełnienie pragnień. Wkrótce słowa te zanieśli przedstawiciele samorządowej społeczności do swoich klas.

Przełamanie się opłatkiem i wspólne spotkanie dzieci i nauczycieli to wzruszająca chwila, która poprzedziła szkolne jasełka i klasowe wigilie.

Życzymy wszystkim dzieciom, rodzicom i nauczycielom zdrowia, radości, miłości i szczęścia. A nadchodzący Nowy Rok 2016 niech przyniesie nam wszystkim tylko najlepsze dni…

Opiekunowie SU:

A. Chirkowska