Mikołajki 2015

7 grudnia wszystkie dzieci w szkole czekały na niezwykłego gościa, Świętego Mikołaja. W rolę Mikołaja wcielił się Pan Woźniak, tata dziewczynki z oddziału zerowego. Celem wizyty Mikołaja były obchody oczywiście jego imienin, podczas których jak powszechnie wiadomo Mikołaj zamiast przyjmować prezenty, rozdaje je wszystkim wokół. Nasz gość, wraz ze swoimi pomocnikami z Koła Teatralnego i Samorządu Uczniowskiego, zapraszał dzieci do wspólnego tańca. Dzieci z klas 0 - 3 bawiły się przy piosence „Gummy Bear”, natomiast z klas 4 - 6 przy piosence „Waka - Waka”. Po wspólnej zabawie były oczywiście prezenty, które dzieci z ogromną ciekawością odpakowywały. A po tej szczęśliwej chwili mogły zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Po obdarowaniu wszystkich prezentami, Mikołaj pożegnał się i odjechał.

A.Mueller