• Odwiedziny: 1511996

Sprzątanie liści w szkole

Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.

Henry Ford

Mimo silnego wiatru i przelotnych opadów deszczu, sobota 14 listopada 2015 r. dzięki osobom o ciepłym sercu oraz przyjaznym uśmiechu okazała się być świetną okazją, dla niektórych do zabawy, dla innych do czynnego spędzenia czasu wolnego z rodziną i przyjaciółmi. Jednak wszystkich w ten  pochmurny dzień połączył jeden cel - działanie na rzecz bezpieczeństwa na terenie szkoły poprzez uprzątnięcie go z liści.

Dyrektor, przewodnicząca Rady Rodziców, członkowie Rady Rodziców, nauczyciele, rodzice a także dzieci tuż przed godziną 11.00 z zapałem wzięli się do pracy. Niektórzy zaangażowali nie tylko rodziców, ale również rodzeństwo w rożnym wieku. Największą frajdą dla Huberta i jego taty okazało się wywożenie liści, gdzie wielkiemu uśmiechowi towarzyszyły okrzyki radości. Nawet najmłodsi nie spoczywali na laurach. Dwuletni Milan wraz z siostrą dzielnie wspomagali rodziców w grabieniu i wrzucaniu liści do worków. Przed godziną 14.00 Pani dyrektor Edyta Jakóbczak zaprosiła wszystkich dzielnych pomocników na odpoczynek przy gorącej herbacie oraz na wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku. Mamy nadzieję, że do kolejnych takich akcji włączy się jeszcze więcej osób. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i aktywną pomoc!

E.D.J.