Sprawozdanie ze Szkolnego Konkursu Recytatorskiego

19 października 2015 r. w szkolnej bibliotece, jak co roku odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego. Organizatorem konkursu, który jak zawsze cieszył się popularnością wśród uczniów była p. Teresa Pelc. W konkursie udział wzięło kilkunastu recytatorów z kl. II - III. Publiczność oklaskiwała gromkimi brawami wszystkich uczestników. Wiersze były ciekawie zinterpretowane, wybrane z kanonu literatury dziecięcej.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Antek Babiak kl. IIA

II miejsce – Sonia Dymianowska kl. III B

III miejsce – Tomek Parszewski kl. II B

Nasi laureaci będą reprezentować szkołę w etapie powiatowym ph. „O Pluszową Kaczkę Dziwaczkę”, 27 października, w Sulęcińskim Ośrodku Kultury. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodkie upominki. Podziękowania za solidną pracę otrzymało również jury w składzie: pani dyrektor Edyta Jakóbczak, p. Anna Kapała i p. Agnieszka Gajewska.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Teresa Pelc