Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego w Wędrzynie


 • Kontakt

  Sekretariat czynny

  poniedziałek - piątek 7:00 - 15:00

  szkoła tel. (95) 755 91 20   

  przedszkole tel  (95) 717 65 49

  E - mail: spwedrzyn@go2.pl


 • Kalendarium

  Czwartek, 2023-09-21

  Imieniny: Darii, Mateusza


 • Statystyki

  • Odwiedziny: 1282919
  • Do końca roku: 101 dni
  • Do wakacji: 274 dni

Wybory do Rady SU

PRZED…

We wrześniu, zgodnie z tradycją naszej szkoły, odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego oraz kampania wyborcza, która te wybory poprzedziła. Uczniowie klas IV - VI prezentowali swoje programy. Kandydaci najchętniej wybierali formę plakatową, ale dopuszczalne były również inne działania, które zależały od ich inwencji, np. słodkie upominki, prezentacje w szkolnym radiowęźle. Wszyscy przestrzegali ORDYNACJI WYBORCZEJ, a w przeddzień wyborów obowiązywała CISZA WYBORCZA.

 

PO…

Dnia 30 września 2015 r. odbyły się wybory do RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WĘDRZYNIE. W skład komisji wyborczej weszli przedstawiciele klas IV- VI: Karolina Jakóbczak, Krzysztof Madzia, Eryk Matulewicz.

Obserwatorami głosowania były dyrektor szkoły, p. Edyta Jakóbczak, p. Anna Kapała i  przewodnicząca Rady Rodziców, p. Marzena Zakrzewska.

Najwięcej głosów spośród 12 kandydatów zdobyły:  Amelia Kurz, Paulina Kaszuba, Roksana Strzelecka, Paulina Zagrodnik, Miłosz Frel i Julia Kozicka. Szczegółowe wyniki wyborów już po kilku godzinach pojawiły się na gazetkach szkolnych.

 

MAMY SAMORZĄD…

Na początek października br. zaplanowano pierwsze zebranie Rady SU. Przewodniczącą została AMELIA KURZ Z KLASY VI. To już kolejna kadencja Amelii, gratulujemy!

Nowo wybranej Radzie życzymy dużo siły i wytrwałości w realizacji swoich pomysłów! Wierzymy, że skutecznie będą aktywizować całą szkolną społeczność.

 

Opiekunowie SU:

K .Borowiecka

A. Chirkowska