Piknik klasowy II b

19 czerwca 2015r. uczniowie klasy II b  wraz z rodzicami i wychowawcą spędzili miłe popołudnie na klasowym pikniku. Na miejsce integracji klasowej wybrana została polana na Uroczysku w Żubrowie. W pięknie odnowionym miejscu, wśród lasów, wesoło bawiły się dzieci oraz ich rodzice. Chociaż pogoda nie dopisała tak,  jakbyśmy tego chcieli, to nic nie przeszkodziło roześmianej gromadce w zabawie. Zagraliśmy w „dwa ognie”, „ciuciubabkę”, „gąski, do domu”, kometkę. Chłopcy z tatusiami grali w piłkę nożną, pary - rodzic z dzieckiem - skakali na skakance. Ochotnicy wspinali się po linie, a wszyscy wzięli udział w rozgrywce siłowej na przeciąganie liny, oczywiście rodzice na dzieci. Pan Sebastian Pietrzak, który jest leśniczym, pokazał nam samochód do szybkiej interwencji podczas pożaru w lesie, oraz objaśnił mapę, która pokazywała oznaczone miejsca w lesie. Dostaliśmy też w prezencie długopisy z napisem „Nadleśnictwo Sulęcin”. Na zakończenie pojawiła się nawet wielobarwna tęcza, która pożegnała uczestników spotkania. Piękne okolice Wędrzyna i Sulęcina warte są obejrzenia przy każdej pogodzie, a czas spędzony wspólnie z rodzicami - bezcenny.

B.Sz.