Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

,,Pocztówka z mojego miasta"

20 maja 2015 roku delegacja uczniów z naszej szkoły, wzięła udział w podsumowaniu konkursu literacko – plastycznego pod tytułem; „ Pocztówka z mojego miasta”, zorganizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Sulęcinie. Wśród laureatów znalazły się: Patrycja Poczynek kl. IV i Oliwia Wójcik kl. IB, natomiast wyróżnienie otrzymała Karolina Jakóbczak kl. IV. Uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez organizatora. Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie (Michał Gradel kl. V, Adam Gogolin kl. VI, Julia Kopczyńska kl. IIA, Oliwia Socha kl. IIA, Kacper Węgierski kl. IIA), również otrzymali dyplomy i nagrody pocieszenia. Podczas podsumowania uczniowie mogli obejrzeć wystawę wszystkich prac biorących udział w konkursie, a po części oficjalnej, czekał na nich słodki poczęstunek. Wszystkim nagrodzonym uczniom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

A. Łukaszkiewicz