Zakończenie roku szkolnego

„Od tej chwili jesteście wolni i szczęśliwi. Czekają Was wakacje! Sięgajcie po nowe doświadczenia, zbierajcie nowe przeżycia i wrażenia. Pamiętajcie, że szczyty zdobywa się, wspinając krok za krokiem i nie zatrzymując się nigdy!”

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013 / 2014 W SZKOLE PODSTAWOWEJ WĘDRZYNIE

Uroczyste zakończenie roku szkolnego to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna. To dzień, w którym należy podsumować dziesięć miesięcy nauki, a równocześnie rozpocząć okres dwumiesięcznej rozrywki i beztroski.

27 czerwca Dyrektor Szkoły, pani Edyta Jakóbczak zainaugurowała kończący ten rok szkolny uroczysty apel. Po powitaniu gości w osobach: Burmistrza Sulęcina, p. Zbigniewa Grucy, Prezesa WKŁ „Szop” p. Jacka Borowieckiego, Kierownika Centrum Współpracy Polsko- Niemieckiej w Sulęcinie, p. Jacka Cielucha, Kierownika Klubu Wojskowego p. Anny Wyczachowskiej, przedstawicieli Rady Rodziców i wojska, dyrektor placówki, sięgając do tradycji i działań szkoły, podsumowała bieżący rok szkolny.

Nagrodzono uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, jak również tych, którzy potrafili zaangażować się w życie szkoły poprzez udział w rozmaitych konkursach, zawodach sportowych, plastycznych, wiedzowych. Były nagrody dla uczniów i podziękowania dla rodziców, wspierających nauczycieli w ich pracy.

Tradycyjnie zostały wręczone nagrody: za najwyższy wynik na sprawdzianie szóstoklasisty - Kamilowi Kupiszowi, statuetkę Prymusa 2014 otrzymała uczennica klasy czwartej - Paulina Kaszuba, a Aleksandrę Kubiszyn nagrodzono zaszczytnym tytułem Najlepszego Absolwenta 2014.

Koniec roku szkolnego – 60 dni wakacji. Czas na szaleństwa, ale pamiętajcie Kochani Uczniowie o zachowaniu bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku. Nie skaczcie do wody, nie ufajcie nieznajomym, uważajcie podczas jazdy na rowerze… takich ostrzeżeń nigdy za wiele!

I do zobaczenia we wrześniu!

K. Borowiecka