Dzień dziecka w ruchu.

Dnia 27 maja 2014r. z okazji Dnia Dziecka w amfiteatrze szkolnym zgromadzili się wszyscy uczniowie naszej szkoły. Powitała ich p. Dyrektor Edyta Jakóbczak, która złożyła prosto z serca płynące życzenia a następnie przekazała władzę przewodniczącej SU Aleksandrze Kubiszyn i zaprosiła do wspólnej zabawy wszystkie dzieci.

Pod hasłem „Dzień Dziecka w ruchu” uczniowie wzięli udział w rozmaitych zabawach i konkurencjach m.in. domek z kart, hula-hop, rzut do parasola, bańki, malowanie z zasłoniętymi oczami, zabawa z chustą animacyjną, wędrówka w tunelu, batmanki czy skoki w workach itd. Niektóre konkurencje sprawiły dzieciom nie lada kłopot. Była też rywalizacja mecz uczniowie nauczyciele. Było na co popatrzeć…Uczestnicy imprezy chętnie bawili się przy dźwiękach ulubionej muzyki. Wszystkie dzieci otrzymały watę cukrową, sponsorowane przez Radę Rodziców a klasowe rady rodziców zadbały o inne atrakcje: lody, pizza, napoje.

Każdy uczeń na zakończenie otrzymał upominek rzeczowy dzięki sponsorom: Burmistrz Sulęcina, Firma EWE, Firma SANCHEZ.

Atmosfera zabawy, dobry humor sprawiły uśmiech na wielu twarzach. Dyrekcja dziękuje sponsorom za uatrakcyjnienie tego dnia.

E.J