Andrzejki 2013

Andrzejki w klasach IV-VI

Dziś cień wosku ci ukaże, co ci życie niesie w darze…

Jak co roku, klasa czwarta zmierzyła się z ogromnym, jak dla dziesięciolatków, wyzwaniem: organizacją Andrzejek dla uczniów klas IV-VI w Szkole Podstawowej im. Żołnierza Polskiego w Wędrzynie. Przygotowania trwały 2 tygodnie. Dzieci wykonywały ozdoby na okna, dzieliły się na grupy i wspólnie przygotowywały swoje stanowiska z wróżbami. Z zaangażowaniem dekorowały salę do dyskoteki i… oczekiwały rozpoczęcia imprezy.

A impreza udała się i bardzo się wszystkim podobała. Didżeje z szóstej klasy: Bartek i Filip zadbali o oprawę muzyczną. Na sali tanecznej połyskiwały cekiny, można było zauważyć nawet eleganckie kapelusze, makijaże i doczepiane rzęsy (!). Wybór wróżb również był bogaty: począwszy od babeczek z przepowiedniami przyszłości, na laniu wosku skończywszy. Tradycyjnie nie zabrakło pysznej pizzy z sulęcińskich pizzerii. Po zabawie, zmęczeni, ale dumni z efektów swojej pracy czwartoklasiści, rozeszli się do domów. Czekają teraz na spełnienie się wróżb andrzejkowych!