Szkolny konkurs plastyczny o gen. Władysławie Sikorskim rozstrzygnięty!

Rok szkolny 2012/2013 w naszej szkole, był rokiem poświęconym  gen. Władysławowi Sikorskiemu. W różnorodnych prezentacjach przygotowywanych przez poszczególne klasy, poznawaliśmy postać wspaniałego żołnierza i Polaka. Klasa IV wraz z wychowawczynią panią Beatą Imańską zorganizowała szkolny konkurs plastyczny dla dwóch grup wiekowych. Uczniowie klas 0 – III tworzyli swoje prace plastyczne na temat: ,,Scenki z życia gen. Władysława Sikorskiego” lub ,,Jego portret”, a uczniowie klas IV – VI pracowali nad ,,Klasowym plakatem zachęcającym do poznania postaci gen. Władysława Sikorskiego”. Postać tegorocznego patrona pobudziła wyobraźnię uczestników konkursu tak mocno, że jury jak zwykle miało trudności z wyłonieniem laureatów. W młodszej  grupie wiekowej I miejsce zajął Maksymilian Błaszczyk z klasy III, II miejsce zajęła Oliwia Pikulik z klasy I,  III miejsce  Hanna Babiak również z klasy I. Jury przyznało pięć wyróżnień dla: Zuzanny Chirkowskiej i Julii Kozickiej z klasy I oraz Karoliny Jakóbczak, Patrycji Poczynek i Dawida Gawrona z klasy II. W starszej grupie wiekowej wspaniałe plakaty o bogatej treści wykonała klasa IV i VI. Nagrody ufundowała Dyrektor szkoły pani Edyta Jakóbczak. Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy!

Beata Imańska