Wielka Gala w Gorzowie.

25 marca 2013 r. Dyrekcja naszej szkoły razem z przedstawicielem Rady Rodziców uczestniczyła w podsumowaniu II edycji Konkursu ,, Mam 6 lat ".W Gorzowie Wielkopolskim przebywał Przemysław Krzyżanowski, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej.

Już po raz drugi bierzemy udział w wojewódzkiej gali konkursu „Mam 6 lat”.

W uroczystości w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie wziął udział także Wicewojewoda Jan Świrepo, Prezydent Miasta Gorzowa Wlkp. Tadeusz Jędrzejczak wraz z Wiceprezydent Aliną Nowak, Wiceprezydent Zielonej Góry Wioleta Haręźlak oraz dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Gorzowa Adam Kozłowski. Gospodarzem spotkania była Bogna Ferensztajn, Lubuski Kurator Oświaty.

Podczas uroczystości Wiceminister wraz z Lubuskim Kuratorem Oświaty wręczyli laureatom rejonowego etapu konkursu nagrody, dyplomy oraz pamiątkowe tablice. Zaprezentowane zostały także nagrodzone w konkursie prace. Spotkanie uświetnił występ artystyczny dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 7 w Gorzowie Wlkp. oraz uczennic Szkoły Podstawowej nr 4 w Gorzowie Wlkp.

Z naszej szkoły prace przygotowała rada rodziców z oddziału zerowego, uczennica klasy I, uczniowie klasy I i II, którzy rozpoczęli naukę w wieku 6 lat.

Wszystkim zaangazowanym dziękujemy!