Dzień Chłopaka

W czwartkowe popołudnie, 27 września 2012 r. na terenie szkoły, przy ognisku bawili się uczniowie klasy II. Rodzice wraz z wychowawcą klasy uczcili w ten sposób nadchodzące Święto Chłopaka. Dużo radości sprawiło dzieciom puszczenie kolorowego lampionu. Wspólna zabawa na boisku szkolnym i pieczenie kiełbasek  pozwoliły dzieciom spędzić miło czas, w towarzystwie kolegów i koleżanek oraz rodziców. Dzieci miały możliwość wykonania prac plastycznych, zabawy na świeżym powietrzu, zabawy przy muzyce, w jadalni szkolnej. Spotkanie było okazją do integracji całego zespołu klasowego: wychowawcy, uczniów i rodziców.

Tu należy złożyć podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w organizację tego spotkania. Dzięki tatusiom, mamy pięknie obłożone kamieniami ognisko.

Dobrze, że są między nami ludzie dobrej woli.

E. Cieluch