Pożegnanie klasy III

DZIŚ JUŻ NADSZEDŁ OSTATNI DZIEŃ…

Dnia 26 czerwca 2012 r. w naszej szkole, uczniowie klasy III a uroczyście zakończyli pierwszy etap nauki. Aby tradycji stało się zadość, staropolskim obyczajem, zatańczony został polonez. Były piosenki, wiersze, scenki przedstawiające trzy lata nauki m.in. ślubowanie w klasie pierwszej, bójki na przerwach, smutne i wesołe chwile w szkole, uwagi, pochwały. Uczniowie pokazali te wydarzenia w sposób humorystyczny. W niejednym oku zakręciła się łezka, lub pojawił uśmiech na twarzy. Trzecioklasiści wywiązali się z dumą z powierzonej im roli. W nagrodę objadali się pysznym ciastem i pieczonymi kiełbaskami przygotowanymi przez rodziców.

Dzieciakom życzymy, aby dalsze lata nauki były ciekawe i pouczające. Pamiętajcie, że ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znacie. Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekacie.

Bogusława Grzegorek