„ OTWÓRZ SWOJE SERCE DLA INNYCH”

DZIEŃ DLA PCK

Dzień 29 maja 2012 roku w naszej szkole to czas kojarzący się dobrocią i zdrowiem.

W dniu tym Szkolne Koło PCK zorganizowało loterię fantową oraz sprzedaż ciasta. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na potrzeby PCK. Uczniowie klas 0-VI uczyli się udzielania pierwszej pomocy, chętni pokazali swoje talenty w karaoke. W pracach plastycznych dzieciaki zachęcały najbliższych, znajomych, sąsiadów do niepalenia papierosów, niszczących zdrowie, także „biernych palaczy”. Pamiętajcie dorośli, że 31maja to „DZIEŃ BEZ PAPIEROSA”. Pozwólcie swoim pociechom oddychać zdrowym powietrzem. Przy dźwiękach muzyki uczniowie tańczyli, próbowali swych sił w skokach na skakance, grze w piłkę i  biegach, bo ruch to zdrowie.

Organizator dziękuje sponsorom: pani dyrektor Edycie Jakóbczak za ufundowanie nagród w konkursie pt. „Piramida zdrowia” oraz rodzicom i nauczycielom, którzy upiekli bezinteresownie pyszne ciasta. Aby wokół nas było dobro wystarczy tylko chcieć i zdrowie mieć.

Bogusława Grzegorek