Sprawozdanie z II tygodnia ferii.

Dzień 6-20 luty 2012r.

„Okrzyk konstruktywny, dzień efektywny”

Dzień zapowiadał się prawie wiosennie, więc wszyscy z ochotą zabrali się do konkursu na zimowiskowy  okrzyk .Po burzy mózgów z  tworzenia literackiego wyłoniły się sympatyczne rymowanki. Najlepsza okazała się ta, ułożona przez: Konrada Nowaka, Natalię Sobucką, Olę Kubiszyn, Karolinę Jakóbczak, Paulinę Zagrodnik i Piotra Zagrodnika i brzmiała:

„Z zimowiska mamy moc śmiechowska, to zabawa pierwsza sprawa!

Zimowiska nigdy nie mamy dość, przychodzi tu każdy gość.”

Dzień 7-21 luty 2012r.

„Kto tańczy w ostatki, jest piękny i gładki”

Ostatki spędziliśmy na karnawałowych szaleństwach. Morze balonów, czapeczek i trąbek

sprawiło, że zabawa porwała za sobą nawet zatwardziałych przeciwników tańca.

Królewską parą zostali najmłodsi-Paulina Zagrodnik z kl. I i Piotr Zagrodnik lat 5. Na parkiecie nie mieli sobie równych.

Dzień 8-22 luty 2012r.

„Ze skrzatem Titelatury, spotkanie na szczycie Winnej Góry”

Teatr to niezwykłe miejsce. Wyjazd  do Sulęcina na spektakl krakowskiego teatru pt. ”Skrzat Titelatury” przyniósł nowe doświadczenia i emocje. Jak zawsze dobro zwyciężyło zło.  Zgromadzona na widowni grupa dzieciaków z entuzjazmem i niemałym zaangażowaniem pomagała w tym chlubnym przedsięwzięciu. Pamiątkowe zdjęcie pozostanie w naszym albumie.

Dzień 9-23 luty 2012r.

„Na wyprawę dziś ruszamy, wszystkich chętnych zabieramy”

Zaplanowany wyjazd do Gorzowa Wlkp. spełnił oczekiwania wszystkich uczestników.

Seans w kinie „nakarmił nasze dusze” rozbawiając ponuraków. Alwin i wiewiórki sprawili się na medal na swojej bezludnej wyspie.  MC Donald „nakarmił nasze ciała” i połechtał naszą próżność.

Dzień 10-24 luty 2012r.

„Szybko mija czas wesoły, w poniedziałek już do szkoły”

To co miłe szybko się kończy. Czas zleciał jak z bicza strzelił. Dziś poczuliśmy się trochę jak

prawdziwi stróże porządku. Odwiedziny policjantów dostarczyły nam nowych wrażeń, bo panowie „pozwolili nam na wiele” –dziękujemy!

Pożegnaliśmy ferie zimowe tortem, okrzykiem, rymowankami i….czekamy na następne.

Beata Szymańczuk