Rozstrzygnięcie konkursów świątecznych

Wiele jest pięknych miesięcy w roku, ale najcudowniejszym z nich jest przecież grudzień, ponieważ, wtedy mocniej kochają się ludzie. Są również prezenty, choinka i serdeczne życzenia, które składa sobie cała rodzina. Chcąc przenieść magię tych świąt do naszej szkoły, zorganizowane zostały konkursy na najładniejszą kartkę świąteczną oraz bombkę lub stroik bożonarodzeniowy.

Spośród licznych prac, które napłynęły do komisji konkursowej, wyłonieni zostali laureaci w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 0-III oraz klasy IV-VI.

Zostali nimi:

• w konkursie na najładniejszą bombkę:
    • w kategorii klas 0- III:

I miejsce – Dalidowski Dawid kl. Ia, II miejsce – Król Julia kl. IIIa , III miejsce – Jakóbczak Karolina kl.Ia, wyróżnienia zdobyli: Kaczmarek Patryk kl.Ia, Pasierb Feliks kl.Ia, Borowczyk Mateusz kl.Ia, Strzelecka Roksana kl.IIa, Kaszuba Paulina kl.IIa, Komorska Paula kl.IIa.

• w kategorii klas IV-VI:

I miejsce – Łukaszkiewicz Dawid kl.Va , II miejsce – Kupiecki Arkadiusz kl.Va , III miejsce – Szmigielska Ewa kl.Va, wyróżnienia zdobyli: Kaczmarek Michał kl.Va i Kaszuba Ewelina kl.IIIa.

• w konkursie na najciekawszą kartkę bożonarodzeniową:
    • w kategorii klas 0- III:

I miejsce – Przybylak Ewa kl.Ia, II miejsce – Kaszuba Paulina kl.IIa, III miejsce – Makowiecka Julia kl.IIIa, wyróżnienia uzyskali: Rochewicz Dawid kl.Ia, Borowczyk Mateusz kl.Ia, Jakóbczak Karolina kl.Ia, Kuzora Zuzanna kl.IIIa i Gemza Aleksandra kl.IIIa.

• w kategorii klas IV-VI:

I miejsce – Ozimiński Mateusz kl.Va, II miejsce – Kaszuba Ewelina
               kl.Va, III miejsce – Łukaszkiewicz Dawid kl.Va, wyróżnienia
               uzyskali: Kupiecki Arkadiusz kl.Va i Kaczmarek Michał kl.Va.

• w konkursie na najładniejszy stroik świąteczny jury nagrodziło Zuzannę Kuzorę z klasy IIIA i Bartosz Kędziorka z klasy 0.

J. Jeremicz