Wizyta w Gdańsku

8 września 2010r miała miejsce szczególna wizyta w Gdańsku.

8 września 2010r Dyrektor szkoły Edyta Jakóbczak, ks.Kapelan Krzysztof Pietrzniak,  Prezes Koła Łowieckiego "Szop" Wiesław Borowczyk, Nadleśniczy Sulęcina  Witold Wasylków odwiedzili w Gdańsku Arcybiskupa Leszka Sławoja Głódzia. Pani Dyrektor wręczyła na ręce Eminencji zaproszenie na obchody X-lecia naszej szkoły, list od uczniów oraz zdjęcia szkoły i emblematy gminne. Po miłej rozmowie otrzymaliśmy obietnicę, że jeśli tylko obowiązki pozwolą Arcybiskup zaszczyci nas swoją obecnością na uroczystościach rocznicowych 15.10.2010. Ponadto Jego Ekscelencja wręczył na ręce Dyrekcji pięknie ilustrowane albumy z dedykacją, które będą służyć uczniom naszej szkoły, a obecnie znajdują się w szkolnej bibliotece.

Po spotkaniu delegacja udała sie do Oliwskiej Katedry na koncert organowy, a następnie na wycieczkę po Gdyni Oksywie. Zwiedzano Kościół pw. Ks. Miegonia, gdzie 7 lat spędził na posłudze ks. Krzysztof, a następnie port wojenny na Oksywiu. Koniecznie zobaczcie ciekawe zdjęcia w naszej Galerii.

Chciałabym w imieniu własnym , czyli Dyrektora Szkoły, Uczniów oraz Rodziców podziękować

ks. Kapelanowi Krzysztofowi Pietrzniakowi, p. Wiesławowi Borowczykowi oraz p. Witoldowi Wasylków

za umożliwienie i zorganizowanie wyjazdu do Gdańska na Audjęcję u Arcybiskupa Gdańskiego.

mgr Edyta Jakóbczak

"Musisz żyć dla innych,