Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego w Wędrzynie


 • Kontakt

  Sekretariat czynny

  poniedziałek - piątek 7:00 - 15:00

  szkoła tel. (95) 755 91 20   

  przedszkole tel  (95) 717 65 49

  E - mail: spwedrzyn@go2.pl


 • Kalendarium

  Piątek, 2023-09-29

  Imieniny: Michaliny, Michała


 • Statystyki

  • Odwiedziny: 1290907
  • Do końca roku: 93 dni
  • Do wakacji: 266 dni

ZDOBYWAMY NAGRODY!

Chociaż koniec roku już blisko, uczniowie z naszej szkoły ruszają po nagrody. Podczas Dnia Szalonych Eksperymentów w Zielonej Górze, czwartoklasiści odebrali nagrody za zdobycie I miejsca w swojej kategorii wiekowej, pokonując tym samym rówieśników z prawie czterdziestu szkół w naszym regionie! To nasz domek ekologiczny, wykonany z surowców wtórnych, pomysłowo wyposażony, spełnił oczekiwania jury, a różnorodność surowców i ciekawie urządzone wnętrza, zrobiły spore wrażenie.

W hali CRS w Zielonej Górze, 15 czerwca odbyło się wielkie show, prowadzone przez Mariusza Kałamagę- lidera kabaretu Łowcy.B. Niezapomniany pokaz laserów- prawdziwa feria barw i dźwięków, spodobał się ogromnie młodzieży, rodzicom i nauczycielom, którzy przyjechali na tę imprezę.

Nasi uczniowie zaproszeni na podium, odebrali nagrody ufundowane przez sponsora konkursu - Firmę EWE, odśpiewali spontanicznie piosenkę zwycięstwa i szczęśliwi pobiegli by zobaczyć, dotknąć i doświadczyć na własnej skórze skutków efektownych doświadczeń z zakresu fizyki i chemii. Wszyscy bawiliśmy się świetnie podczas występu tanecznego grupy SPOKO, do którego choreografię przygotował znany z telewizyjnego YOU CAN DANCE Filip Czeszyk.

Naprawdę warto wykazywać się inwencją i pomysłowością, by zwyciężyć w takim show. Dziękujemy jeszcze raz rodzicom, którzy pomogli zbudować konkursowy domek i przyczynili się do sukcesu swoich pociech i oczywiście szkoły!

Katarzyna Borowiecka