ZDOBYWAMY NAGRODY!

Chociaż koniec roku już blisko, uczniowie z naszej szkoły ruszają po nagrody. Podczas Dnia Szalonych Eksperymentów w Zielonej Górze, czwartoklasiści odebrali nagrody za zdobycie I miejsca w swojej kategorii wiekowej, pokonując tym samym rówieśników z prawie czterdziestu szkół w naszym regionie! To nasz domek ekologiczny, wykonany z surowców wtórnych, pomysłowo wyposażony, spełnił oczekiwania jury, a różnorodność surowców i ciekawie urządzone wnętrza, zrobiły spore wrażenie.

W hali CRS w Zielonej Górze, 15 czerwca odbyło się wielkie show, prowadzone przez Mariusza Kałamagę- lidera kabaretu Łowcy.B. Niezapomniany pokaz laserów- prawdziwa feria barw i dźwięków, spodobał się ogromnie młodzieży, rodzicom i nauczycielom, którzy przyjechali na tę imprezę.

Nasi uczniowie zaproszeni na podium, odebrali nagrody ufundowane przez sponsora konkursu - Firmę EWE, odśpiewali spontanicznie piosenkę zwycięstwa i szczęśliwi pobiegli by zobaczyć, dotknąć i doświadczyć na własnej skórze skutków efektownych doświadczeń z zakresu fizyki i chemii. Wszyscy bawiliśmy się świetnie podczas występu tanecznego grupy SPOKO, do którego choreografię przygotował znany z telewizyjnego YOU CAN DANCE Filip Czeszyk.

Naprawdę warto wykazywać się inwencją i pomysłowością, by zwyciężyć w takim show. Dziękujemy jeszcze raz rodzicom, którzy pomogli zbudować konkursowy domek i przyczynili się do sukcesu swoich pociech i oczywiście szkoły!

Katarzyna Borowiecka