Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa o Ruchu Drogowym

Nasza drużyna starała się godnie reprezentować naszą szkołę...

Dnia 20 kwietnia 2011 roku w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie odbyły się powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Spośród dziesięciu drużyn w kategorii wiekowej klas IV-VI znalazła się również i nasza trzyosobowa drużyna w składzie: Mateusz Kaczmarek, Adrian Tokarew i Marcin Krawczyk, uczniowie klasy VI a pod opieką nauczyciela techniki pani Danuty Gajdemskiej. Turniej odbywał się w dwóch etapach: pierwszy, składający się z testu teoretycznego, dotyczył przepisów ruchu drogowego i drugi, praktyczny, oceniał umiejętności jazdy po torze sprawnościowym. Po zakończeniu turnieju, nasza drużyna w klasyfikacji drużynowej zajęła siódme miejsce. Zarówno uczniowie, jak i opiekun otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki przydatne w czasie jazdy rowerem. Wynik naszej drużyny nie był  imponujący, bywało lepiej, ale mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym będziemy lepsi.

Danuta Gajdemska