Powitaliśmy Wiosnę!

Trochę deszczowo,

ale wesoło i kolorowo!

Wiosna, ta pełna życia pora roku, ożywia nie tylko naturę, ale również serca ludzi. W Szkole im. Żołnierza Polskiego w Wędrzynie, każde nadejście wiosny jest powodem do radości i wspólnej zabawy. Tym razem, świętowanie tego wyjątkowego dnia stało się jeszcze bardziej niezapomniane dzięki zaangażowaniu Natalii i Tomasza Lipskich oraz Krystiana Krupowicza. Tradycja wypędzania Marzanny, zimowej personifikacji, jest głęboko zakorzeniona w polskiej kulturze ludowej. Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli, Marzanna stała się nie tylko symbolem przełamania zimy, ale także pretekstem do wspólnej integracji i zabawy. Podczas Dnia Wiosny uczniowie mieli okazję wyrazić swoją kreatywność poprzez noszenie kolorowych strojów wiosennych. Nie zabrakło kwiatów, ptaków, a nawet pszczół na przebraniach, które dodawały koloru i radości całej imprezie. Organizatorzy przygotowali także tor przeszkód, który sprawdzał zarówno sprawność fizyczną, jak i zręczność uczniów. To nie tylko świetna zabawa, ale także doskonały sposób na rozwijanie umiejętności motorycznych i pracy w zespole. Dzięki inicjatywie Natalii i Tomasza Lipskich oraz Krystiana Krupowicza, Dzień Wiosny stał się niezapomnianym wydarzeniem. To więcej niż tylko świętowanie pory roku – to okazja do integracji, zabawy i wspólnego budowania więzi.

N.L.