Akcja ,,HERBATKA DLA SENIORÓW" - spotkanie w Klubie 17 WBZ w Wędrzynie

Mądrość i doświadczenie życiowe to wartości absolutnie nie do przecenienia. Z tej okazji grupa 4-latków oraz uczniowie klasy 1 przy Szkole Podstawowej im. Żołnierza Polskiego w Wędrzynie udekorowali wspólnie z wychowawcami pierniki, upieczone wcześniej przez rodziców i z najlepszymi życzeniami, 28 listopada odwiedzili cudowne, pełne optymizmu kobiety – członkinie wędrzyńskiego klubu, z którymi wspólnie spędzili miłe chwile, z okazji ich Święta. Były życzenia, gromkie 100 lat, oglądanie projekcji zdjęć z wcześniejszych lat oraz wspólny słodki poczęstunek. Podczas naszej wizyty pod promiennym, ciepłym uśmiechem naszych wspaniałych Seniorek kryły się również łezki wzruszenia. Z okazji tego wyjątkowego Święta Seniorów życzyliśmy, aby pamięć o osobach starszych nie kończyła się na tym jednym dniu, a aktywność i pasja nie opuszczała ich nigdy. Niech ich doświadczenie, aktywność, zdrowie, uśmiech na twarzach oraz radość w oczach, będą czymś wyjątkowym i przykładem dla innych. To było ważne dla nas spotkanie – dziękujemy i do zobaczenia!

M. Sławiak, M. Krystman