Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia na dobre zagościł w kalendarzu imprez w oddziałach przedszkolnych przy Szkole Podstawowej im. Żołnierza Polskiego w Wędrzynie, dlatego też 24.11.2023r. grupa Krasnoludków przyszła do przedszkola ze swoim ulubionym, mięciutkim Misiem. Wchodząc na salę, dzieci prezentowały maskotki i były bardzo podekscytowane tym, że mogą być tego dnia z nimi w przedszkolu. Po przedstawieniu swoich misiów odbyły się tematyczne zabawy ruchowe ze śpiewem, a następnie dzieci poznały przygody Misia Miecia, którego bardzo polubiły. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku, który dodatkowo umilił wszystkim czas. Znowu okazało się, że mimo upływającego czasu, ogromnego wpływu nowych technologii i sztucznej inteligencji na życie dzieci, zwykły,  tradycyjny pluszowy Miś, jest wciąż niezastąpiony i bardzo ważny dla dzieci, pozostając nadal ich ulubioną Przytulanką.

Agnieszka Faber