Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Noc Ducha i Zabawy - Halloween 2023

Halloween w SP Wędrzyn

Dnia 27 października 2023 roku na terenie Szkoły Podstawowej im. Żołnierza Polskiego w Wędrzynie, odbyła się niezapomniana noc Halloween. Imprezę zorganizowała pani Natalia Lipska, która przygotowała wraz z pomocą rodziców i wychowawców wiele atrakcji dla uczniów klas 1-3.

Halloween to święto, które coraz bardziej wpisuje się w polską tradycję, a uczniowie Szkoły Podstawowej w Wędrzynie postanowili uczcić je w wyjątkowy sposób. Klasy 1-3, pod opieką pani Natalii, przygotowały piękne występy, które były główną atrakcją wieczoru. Maluchy wykonywały piosenki po angielsku, co sprawiło, że całe wydarzenie miało międzynarodowy charakter. Ich entuzjazm i zaangażowanie zdobyły serca wszystkich obecnych. Dodatkowo, nie zabrakło konkursów na najlepszy strój. Uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje kreatywne pomysły na przebrania, a decyzja nie była łatwa. Najlepszy strój w kategorii klasy oraz Halloweenowe Danie, wywołały ogromne emocje. Przerażające wiedźmy, potężni wampirzy władcy, duchy i potwory wspięły się na wyżyny kreatywności, a konkurencja była zacięta. Noc Halloweenowa  była nie tylko okazją do zabawy, ale także do nauki i rozwijania umiejętności językowych. Inicjatywa pani Natalii Lipskiej spotkała się z ogromnym uznaniem uczniów, rodziców oraz nauczycieli. Impreza okazała się niezapomnianą, a uczestnicy mieli okazję poznać odrobinę kultury innych krajów, bawiąc się w atmosferze magii i tajemnicy. Halloween to doskonały przykład, jak ciekawa edukacja może iść w parze z radością i zabawą.

N.L.