Warsztaty bożonarodzeniowe

Święta Bożego Narodzenia to czas szcególny. Właśnie dlatego, aby w naszej grupie zagościła już świąteczna atmosfera zorganizowaliśmy warsztaty świąteczne, na które zaprosiliśmy Panie ze Stowarzyszenia „Mam Pomysł” z Sulęcina. Nasza sala na chwilkę zamieniła się w pracownię małych artystów, a dzieci z zapałem i zaangażowaniem wykonywały powierzone im zadania. Efektem ich pracy były pełne uroku „Bałwankowe stroiki”. Warsztaty okazały się niezwykle radosnym przeżyciem i przeniosły wszystkich w nastrój oczekiwania na upragnione święta. Szcególnie dziękujemy Paniom ze Stowarzyszenia „Mam Pomysł”za zaangażowanie, pomoc i kreatywność oraz za wspaniale spędzony czas. „Bałwankowe stroiki” przygotowane przez Panie ze Stowarzyszenia wraz z życzeniami zostały wręczone przez dzieci z grupy Jagódek dla Dyrekcji naszej szkoły.

A.B.