Kulinarne zmagania klasy 5

#LaboratoriaPrzyszłości

Kolorowo, smacznie i zdrowo rozpoczęła zajęcia techniki klasa V w czwartek 17.11.2022r., w Szkole Podstawowej im.  Żołnierza Polskiego w Wędrzynie. Laboratoria Przyszłości, to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, mająca na celu stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań. Uczniowie wykorzystując sprzęt kuchenny zakupiony w ramach projektu z zaangażowaniem zabrali się do przygotowania pożywnych koktajli. Zarówno te owocowe jak i warzywne, te z mlekiem i na bazie jogurtu naturalnego, smakowały wyśmienicie. Już planujemy wypieki świątecznych pierniczków.

„Piekarniku szykuj się!”

B. Sz.