Dzień Przedszkolaka to ważne święto - uczcijmy je tańcem i piosenką

W całej Polsce 20 września swoje święto obchodzą wszystkie przedszkolaki. W tak uroczystym dniu na dzieci we wszystkich oddziałach czekało wiele atrakcji. Przedszkolaki uczestniczyły we wspólnych zabawach, konkursach i tańcach. Oprócz tego wspólnie odśpiewały piosenkę „Dziecięce marzenia” przystępując tym samym do udziału w ogólnopolskiej akcji pt. „Dzień Przedszkolaka to ważne święto-uczcijmy je razem tańcem i piosenką”. Z okazji tego święta do wszystkich oddziałów przedszkolnych zawitali również Pan i Pani dyrektor obdarowując wszystkie dzieciaki nie tylko życzeniami i gorącym uśmiechem, ale również słodkościami. Było wesoło i kolorowo, a tych kolorów dostarczyły dzieciom mamy z grupy 4-latków, które pięknie wymalowały ich uśmiechnięte buziaczki, za co serdecznie im dziękujemy. A wszystkim przedszkolakom życzymy  spełnienia marzeń.

A.B.