Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

• Odwiedziny: 1520143

Pożegnanie przedszkola

Żegnamy się z przedszkolem...

Dnia 14.06 2022 r. w Szkole Podstawowej w Wędrzynie odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci z grup zerowych, które rozpoczną edukację w pierwszej klasie. Przedszkolaki  zaprezentowały program artystyczny, zaczynając od poloneza, przez recytację wierszy i odśpiewanie piosenki. Programem tym dziękowały za wspólnie spędzony czas w przedszkolu. Występom towarzyszyły: radość, oklaski oraz łzy i wzruszenie. Po programie artystycznym, dzieci wysłuchały słów pani Iwony Walczak zastępcy burmistrza Sulęcina, od której otrzymały upominki. Nie obyło się od zabrania głosu  dyrektora szkoły Rafała Muellera, który dziękując za występ, życzył dzieciom udanych wakacji. Na koniec czekała słodka niespodzianka a także gorące podziękowania  ze strony Rodziców. To była uroczystość, która na zawsze pozostanie w naszej pamięci i w naszych sercach. Dziękujemy za każdy uśmiech, dobre słowo. Za cały wspólnie spędzony czas. Jesteśmy z Was dumne. Mam nadzieję, że dzieci będą miło wspominać chwile spędzone w przedszkolu. Życzę naszym przyszłym pierwszoklasistom wspaniałych wakacji i bezpiecznego wypoczynku.

N.K