Bal Karnawałowy w przedszkolu

Karnawał to czas radosny, szalony, pełen wrażeń i kolorów, dźwięków, smaków i zabaw, zarówno dla dorosłych i dzieci. Tradycyjny Bal Karnawałowy urządzany w tym okresie, jest atrakcją bardzo lubianą również przez przedszkolaki, aby więc tradycji stało się zadość, również maluchy z oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej  im. Żołnierza Polskiego w Wędrzynie uczestniczyły w Balu Karnawałowym, który odbył się dnia 17.02.2022 r. w grupie 3, 4  i 5 latków.  Każda z przedszkolnych sal była tego dnia pięknie udekorowana, a dzieci przybyły na bal przebrane w stroje ulubionych postaci z bajek. Obok nich na balu pojawiły się również zwierzątka oraz policjanci, żołnierze, piraci, rycerze. Nie sposób zliczyć i wymienić tych pomysłowych kostiumów i wszystkich postaci. Kiedy wszyscy już dotarli na nasz bal, rozpoczęły się głośne „tańce  i hulańce”, pokazy mody, zabawy i gry. Dodatkową atrakcją był także słodki poczęstunek. Atmosfera była wspaniała, a zabawa przyniosła maluchom wiele radości i uśmiechu. Wielokrotnie słyszeliśmy, że dzieci nie mogą już doczekać się kolejnej takiej imprezy. My również na nią czekamy!

Agnieszka Faber