Wtorek, 2024-05-14

• Odwiedziny: 1520254

Święto Pluszowego Misia

„Miś Puchatek, Miś Uszatek

Miś z futerka, z pluszu, z łatek

Dziś Dzień Pluszowego Misia,

Więc go utul mocno dzisiaj!”

Dnia 25 listopada w naszych oddziałach przedszkolnych i zerowych przy Szkole Podstawowej w Wędrzynie, obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Tego wyjątkowego dnia, każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim ukochanym misiem. Dzieci wysłuchały historii pluszowego misia, śpiewały piosenki, mówiły wiersze, robiły prace plastyczne, a co najważniejsze świetnie bawiły się ze swoim misiowym przyjacielem. Oglądanie bajek z misiami w roli głównej, pamiątkowe zdjęcia i słodki poczęstunek w postaci „Misia Lubisia” ufundowany przez Dyrekcję naszej szkoły,  stanowiły punkt kulminacyjny naszej uroczystości.

Dzień Pluszowego Misia upłynął szybko, a wszystkie misie były śliczne i wyjątkowe. Główny cel naszej imprezy czyli „zgodna i wspólna zabawa” został osiągnięty.

A.B.